eRejestracja

Podczas rejestracji w polu UWAGI proszę wpisać rodzaj: teleporadaLUB wizyta w przychodni.

Pacjencie! Jeżeli chcesz dostać L4, skierowanie na badania, skierowanie do szpitala itp musisz umówić się na wizytę bezpośrednią w przychodni

W przypadku Pacjentów którzy dokonali wyboru lekarza rodzinnego w naszej placówce PIERWSZA wizyta obowiązkowo odbywa się w formie BEZPOŚREDNIEJ WIZYTY W PRZYCHODNI. Pacjent na pierwszą wizytę u lekarza rodzinnego powinien zgłosić się z pełną dokumentacją medyczną z dotychczasowego leczenia. Kolejne wizyty pacjentów realizowane są w formie wybranej przez Pacjenta.

Ustalona godzina teleporady jest jedynie godziną orientacyjną. Ostateczna godzina przyjęcia zależy od ilości i czasu trwania poprzedzających wizyt, co wynika z indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, dlatego w przypadku przesunięcia godziny przyjęć prosimy o wyrozumiałość i ewentualny kontakt z rejestracją w celu uzyskania szczegółowych informacji

CM UNIMED przystąpił do narodowego programu - PROFILAKTYKA 40 PLUS. Program skierowany jest dla wszystkich którzy ukończyli 40 lat i posiadają skierowanie.

Aby zarejestrować się na badania należy w rodzaju wizyty wybrać Profilaktyka 40+. 

Warunkiem udziału w programie jest posiadanie e-skierowania i aktywnego ubezpieczenia. Aby uzyskać skierowanie wypełnij specjalną ankietę przez:

- swoje Internetowe Konto Pacjenta (IKP) dostępne na www.pacjent.gov.pl

- infolinię Domowa Opieka Medyczna pod numerem 22 735 39 53.